A je to tady! Jsou z nich maturanti!

V životě studentů posledního ročníku střední školy je několik bodů, kdy zapomenou na obavy ze zkoušení a hlavně nervozitu z maturity. Snad i toto netradiční připnutí stužky s rouškou na ústech a místo podání ruky bylo ťuknutí lokte, jak se v této době sluší a patří. Snad i toto stužkování zůstane navždy v paměti všem studentům, protože maturantem je každý jen jednou v životě.

V pátek 18. prosince 2020 obdrželi studenti našeho gymnázia z rukou ředitele školy RNDr. Přemysla Pokorného, třídního učitele Mgr. Viktora Hájka a zástupce ředitele Mgr. Zdeňka Hájka svoji maturitní stužku. Stali se tak oficiálně maturanty a nyní jim nezbývá nic jiného, než napnout svoje síly k závěrečnému finiši a zodpovědně se připravovat na ukončení posledního 8. ročníku a zvládnutí maturitní zkoušky. Držme jim všichni pěsti!!!

Soubory: